.

.

Artrit Çatal, Anti-kayma Engelli Esnek Kaşık, Güvenli Ayarlanabilir Silikon El Kayışı ile Artrit İnsanlar için Yatalak için Devre Dışı Hastalar için(kaşık)

Artrit Çatal, Anti-kayma Engelli Esnek Kaşık, Güvenli Ayarlanabilir Silikon El Kayışı ile Artrit İnsanlar için

₺ 63.87

Sayısı
İşlenmemiş

Ayarlanabilir silikon el kayışı, ihtiyacınıza göre farklı el boyutlarına ve farklı açılara uyarlanabilir ve giyilmesi kolaydır. 360 derece dönen tasarım, yiyecek almak için daha rahat ve kullanışlı.Engelli hastalar, yaşlılar, artritli insanlar, engelliler, yatalak, üstünlük ve sinir sistemi disfonksiyonu için uygundur.Gıda sınıfı paslanmaz çelik ve silikon malzeme, güvenli, toksik olmayan ve kullanımı dayanıklı.Tasarım kaygan önlemek için sıkı kavrama yapacak Anti-kayma kolu. 1. Gıda sınıfı paslanmaz çelik ve silikon malzeme, güvenli, toksik olmayan ve kullanımı dayanıklı. 2. Ayarlanabilir silikon el kayışı, ihtiyacınıza göre farklı el boyutlarına ve farklı açılara uyarlanabilir ve giyilmesi kolaydır. 3. 360 derece dönen tasarım, yiyecek almak için daha rahat ve kullanışlı. 4. Tasarım kaygan önlemek için sıkı kavrama yapacak Anti-kayma kolu. 5. Engelli hastalar, yaşlılar, artritli insanlar, engelliler, yatalak, üstünlük ve sinir sistemi disfonksiyonu için uygundur.

Ürün hakkında

Condition:
100% Brand New
Material:
430 food grade stainless steel, silicone, TPE, AB
Color:
As Pictures Shown
Type:
Fork, Spoon(optional)
Length:
approx.24.5cm/9.6in
Weight:
Approx.102g/3.6oz
Package list:
 
1 * Disabled Utensil  :
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer teklifler