.

.

PUSOKEİ Kaset Çalar-Kulaklık ile USB Kaset Çalar, Teyp Sürücüsü Stereo 3.5 mm Taşınabilir Teyp Çalar, Dizüstü Bilgisayarlar için USB üzerinden MP3'e Teyp Dönüştürücü

PUSOKEİ Kaset Çalar-Kulaklık ile USB Kaset Çalar, Teyp Sürücüsü Stereo 3.5 mm Taşınabilir Teyp Çalar, Dizüstü

₺ 96.27

Sayısı
İşlenmemiş

Bantları MP3'e Dönüştür : Benzersiz teyp sürücümüz, eski bantları bir USB kablosuyla hızlı bir şekilde MP3 formatına dönüştürebilir ve dizüstü bilgisayar CD yazıcıları için de uygundur.Standart Walkman : Daha hafiftir, daha küçüktür ve bir kayıt cihazından daha iyidir, herhangi bir standart kulaklıkla mükemmel bir şekilde eski moda bir walkman olarak kullanılabilir.Çok yönlü Tasarım : Herhangi bir standart 3.5 mm/0.1 in AUX jakı ile mükemmel çalışır, bu da kulaklıkları, kulaklıkları veya ses bağlantı noktalarını araç hoparlörlerine bağlayabileceğiniz anlamına gelir.Gerekli Yazılım : Beraberindeki yazılım CD'si kasetleri dönüştürmenize rehberlik eder, tüm Windows sistemleriyle uyumludur, kaset koleksiyonunuzu dönüştürmek ve sesi düzenlemek çok kolaydır.Net Ses Kalitesi : Kasetinizi sessiz bir odada, hatta en eski grupta MP3'e dönüştürerek, kullanışlı ve pratik kristal netliğinde ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.Nasıl Kullanılır : 1. Öncelikle 2 adet AA pil takmanız, bandı teyp sürücüsüne takmanız ve açtığınızda kullanmanız gerekir. 2. Belirli işlemler için lütfen ayrıntılı talimatlara bakın.MP3 Formatı bir Bilgisayarda, bir Bilgisayar için Çıktı, Oyun, İPod için veya Eski Kasetleri Dönüştürmek, ya da CD Depolama Yapmak Da Kasetleri Dinlemek için kullanılabilir, Ama Yüksek Kaliteli bir Kulaklık ile Sistem Gereksinimleri : Kullanılabilir USB 1.1 Donanımlı) Kulaklık takmak Zorunda Mısın EC218 Pil Tipi : 2 x AA Pil (Dahil Değildir) Fonksiyon ABS Renk : Gümüş ve Siyah Model : Kaset Oynatıcı Malzeme özellikleri : Öğesi Türü : : .0 Bağlantı Noktaları, Pentium4 3 CPU ya 2.512 MB RAM Veya Üzeri Üzeri, 1 GB Boş Sabit Disk Alanı Gerekir. Kurulum CD'si (Yazılım CD'si ile) 4. Windows 2000 XP Vista 32bit 64bit ile uyumlu, Windows 7 8 10 için Uygulama kapsamı : Dizüstü Bilgisayarlar için uygun Paket Listesi : 1 x Teyp Sürücüsü 1 x Yazılım CD'si 1 x Kulaklık 1 x Veri Hattı 1 x Manuel not : ürün piller olmadan sevk edilir, yüklemeden önce 2 adet AA pil takmanız gerekir kullanabilirsin.

Ürün hakkında

Item Type:
Tape Player
Material:
ABS
Color:
Silver and Black
Model:
EC218
Battery Type:
2 x AA Battery (Not Included)
Function:
Convert Old Tapes into MP3 Format, Output to a Computer, Play on a Computer or for IPod, or Make a CD Storage, It Can Also Be Used to Listen to Tapes, But You Must Wear Earphone (Equipped with a High Quality Earphone)
System Requirements:
1.1 Available USB2.0 Ports, Need for Pentium4 CPU or Above :
2.512MB RAM Or Above, 1GB Free Hard Disk Space :
3. Installation CD (with Software CD) :
4. Compatible with for Windows 2000 XP Vista 32bit 64bit, for Windows 7 8 10 :
Scope of Application:
Suitable for Laptops
Package List:
1 x Tape Drive :
1 x Software CD :
1 x Earphone :
1 x Data Line :
1 x Manual :
Note:
The product is shipped without batteries, you need to install 2 AA batteries before you can use it. :

Benzer teklifler