.

.

Elektrikli Tırnak Matkap Makinesi Profesyonel tırnak törpüsü 30,000 hız Kalıcı ış Seyahat taşınabilir Güzellik salonu ve ev kullanımı Güçlü Elektrikli Tırnak Matkap Kiti, 14x17x8. 5 cm, Gümüş, 14x17x8. 5 cm

Elektrikli Tırnak Matkap Makinesi Profesyonel tırnak törpüsü 30,000 hız Kalıcı ış Seyahat taşınabilir Güzellik

₺ 222.36

Sayısı
İşlenmemiş

Profesyonel elektrikli taşlama makinesi : Yastıklama, gravür, gravür, zımparalama, bileme, zımparalama, parlatma ve delme için Salon manikür pedikür seti.Kullanımı kolay : daha hızlı, daha az gürültülü, daha az titreşim, daha iyi stabilite, ürün son derece ayarlanabilir, 0 ila 30,000 RPM arasında hızlar, dönüş yönünü değiştirebilirsiniz - ileri / geri dönüş.Kolu aerodinamik tasarım : Aşırı ısınma ve titreşim riskini azaltmak için silikon kauçuk ısıya dayanıklı kılıf ile alüminyum alaşımdan yapılmıştır.Anahtar işlemi : isteğe bağlı ayak pedalı ile makineyi açabilir veya kapatabilir, tırnak cilası sanatını daha kolay ve daha rahat hale getirebilir.Uygun ortam : tırnak salonlarında, güzellik salonlarında, kaplıcalarda, özel manikürlerde ve ev pedikürlerinde kullanın.220 Elektrikli tırnak drill Power : 15 Wİnput gerilim : 220 V-240 V, 50 Hz 110 V özellikler : Türü : , 60 Hz Material : ABSSize : 14x17x8.Control The seti açma/kapama ek 5cm Color : pembe, kırmızı, silver Foot pedal : *handle1 *karesi İpek kolu *bit The paket taşlama control6 * metal içerir ayak pedalı güç : 1 * ana güç kutusu, 1, 1* ayak anahtarı, 1* kolu dirsek*, 1* taşlama kafası box Operation yöntemi : Giriş voltajı yapmayı sağlar rig1 1* Elektrikli tırnak içerir. Taşlama kafası mekanik sıkıştırma cihazına yerleştirilir ve taşlama kafası takılabilir ve çıkarılabilir.3. El kalemi havadardır ve uzun süreli kullanım için ısıya sahip değildir.4. El ve ayak anahtarını makinenin önüne yerleştirin5. Makinenin önü hızı ayarlayabilir.Pozitif ve negatif ve ayak anahtarı.not : Önlemler : 1. Kolu rölantide çalıştırmayın, bur'u takmanız gerekir.2. Uygun olmayan aksesuarların kullanılması kesinlikle yasaktır.3. Özellikle sap ağzında güçlü bir şekilde çarpışmak kesinlikle yasaktır.4. Makineyi aşırı yüklemeyin.5. Taşlama kafası yavaş yavaş yıpranacaktır.Lütfen eski taşlama kafasını çıkarın ve yeni taşlama kafasını değiştirin.6. Toz ve kepeklerin gözlerinize sıçramasını önlemek için gözlük kullanın.

Ürün hakkında

Type:
Electric nail drill
Power:
15W
Input voltage:
220V-240V, 50Hz 110V-120V, 60Hz
Material:
ABS
Size:
14x17x8.5cm
Color:
pink, red, silver
Foot pedal:
additional on/off control
The kit includes:
1 *Electric nail rig :
1 *handle :
1 *Silk frame :
1 * foot pedal power control :
6 * metal grinding bit :
The package includes:
1* host power box, 1* handle, 1* foot switch, 1* handle bracket, 1* grinding head box
Operation method:
Input voltage range :
2. The grinding head is inserted into the mechanical clamping device, and the grinding head can be inserted and removed. :
3. The hand pen is airy and has no heat for long-term use. :
4. Insert the hand and foot switch at the front of the machine :
5. The front of the machine can adjust the speed. Positive and negative and foot switch. :
Precautions:
1. Do not idling the handle, you must install the bur. :
2. It is strictly forbidden to use non-conforming accessories. :
3. It is strictly forbidden to collide strongly, especially the handle mouth. :
4. Do not use the machine overloaded. :
5. The grinding head will wear out gradually. Please remove the old grinding head and replace the new grinding head. :
6. Use goggles to prevent dust and dandruff from being sprayed into your eyes. :

Benzer teklifler