.

.

AUNMAS Büyük Çamaşır Sepeti, Bej Katlanabilir çamaşır sepeti ile Tekerlekler, ağır Çamaşır Sıralayıcısı Kirli Giysiler Organizatör Bin

AUNMAS Büyük Çamaşır Sepeti, Bej Katlanabilir çamaşır sepeti ile Tekerlekler, ağır Çamaşır Sıralayıcısı Kirli

₺ 230.37

Sayısı
İşlenmemiş

【Daha büyük kapasite】 Katlanır kumaş çamaşır sepeti, ev depolama için mükemmel ve vazgeçilmez bir yardımcıdır, sadece çamaşırları, kitapları ve oyuncakları saklayın. 【Environmental material】 Made yüksek kaliteli 600 D Oxford kumaş + PE kaplama + cam elyaf kutup,, aşınmaya dayanıklı, ve dayanıklı. 【Taşınması kolay】 Oxford kumaş depolama sepeti, güçlü yük taşıma, taşınabilir tutamak tasarımı, çekilmeye karşı dayanıklı, tekerlekli, taşınması kolay.Büyük bir ağır hizmet tipi çamaşır sepeti, büyük bir ailenin çamaşırhanesini tutabilir. 【Katlanabilir boyut】 Bu kirli giysi saklama sepeti katlanabilir, kullanmanız için uygun, taşıması ve saklanması kolaydır. 【Yan cep tasarımı】 yan cep, askıları, çamaşır tozunu veya izole edilmesi gereken bazı hassas giysileri tutabilir.Özellik : 1. Daha büyük kapasite, ev depolama için mükemmel ve gerekli bir asistan, sadece çamaşırları, kitapları ve oyuncakları saklayın. 2. Yüksek kaliteli 600 D Oxford kumaş +PE kaplama + cam elyaf kutup yapılmış, , aşınmaya dayanıklı, ve dayanıklı. 3. Güçlü yük taşıyan, taşınabilir kolu tasarım, pullresistant, tekerlekler ile, kolay taşımak için. 4. Bu kirli giysi saklama sepeti katlanabilir, kullanımı kolay, taşıması ve saklanması kolaydır. 5. Yan cep tasarımı, yan cep askıları, çamaşır tozunu veya izole edilmesi gereken bazı hassas giysileri tutabilir.Şartname : Öğe Türü : çamaşır sepeti Malzeme : 600 D Oxford Kumaş +PE Kaplama + Cam Elyaf Kutup Renk : Bej Ürün Boyutu : Yaklaşık.40x32x64 cm / 15.7x12.6x25.2in(L x W x H) Ağırlık : Yaklaşık.1460g / 51.5 oz Paket Listesi : 1 x çamaşır sepeti 4 x Cam Elyaf Kutup Not : 1. Izin lütfen 12in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün hakkında

Item Type:
Laundry Basket
Material:
600D Oxford Cloth +PE Coating + Glass Fiber Pole
Color:
Beige
Product Size:
Approx.40x32x64cm/15.7x12.6x25.2in(L x W x H)
Weight:
Approx.1460g/51.5oz
Package List:
1 x Laundry Basket :
4 x Glass Fiber Pole :
Note:
1. Please allow 12in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer teklifler