.

.

C Mount Mikroskop Adaptörü, İyi Yapılmış Mikroskop Adaptörü Lens Mikroskop Aksesuarı Elektronik Mercek CCD Kamera için Mükemmel Dayanıklı

C Mount Mikroskop Adaptörü, İyi Yapılmış Mikroskop Adaptörü Lens Mikroskop Aksesuarı Elektronik Mercek CCD

₺ 60.27

Sayısı
İşlenmemiş

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız.Mükemmel mikroskop aksesuarları, mükemmel kalite, daha iyi gözlem etkisi emin olun.Iyi yapılmış, kurulumu ve kullanımı kolay, kolay gözlem için net görüntüler sağlayabilir.Bu ürün yüksek kaliteli cam malzemeden yapılmış, kullanımı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 0.5 X büyütme, küçük nesneleri daha net gözlemlemeyi kolaylaştırır.C-mount adaptör lensi, esas olarak CCD kamerayı veya dijital merceği mikroskopa bağlamak için kullanılır.Özellik : 1. 0.5 X büyütme, küçük nesneleri daha net gözlemlemeyi kolaylaştırır.2. C-mount adaptör lensi, esas olarak CCD kamerayı veya dijital merceği mikroskopa bağlamak için kullanılır.3. Bu ürün yüksek kaliteli cam malzemeden yapılmış, kullanımı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.4. Iyi yapılmış, kurulumu ve kullanımı kolay, kolay gözlem için net görüntüler sağlayabilir.5. Mükemmel mikroskop aksesuarları, mükemmel kalite, daha iyi gözlem etkisi emin olun.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Mikroskop Kamera Adaptörü Lensmalzeme : Cammagnifikasyon : 0.5 Xİnstallation Boyutu : Yaklaşık. 23mm / 0.91 in (bağlamak İçin dürbün) C-Tipi Kurulum Çapı : Yaklaşık. 25mm / 0.98 in (elektronik mercek veya CCD kamera bağlamak için) Paket Listesi : 1 x C Mount Mikroskop Adaptörü Lensnot : 1.Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün hakkında

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Microscope Camera Adapter Lens
Material:
Glass
Magnification:
0.5X
Installation Size:
Approx. 23mm / 0.91in (For connecting binoculars)
C-Type Installation Diameter:
Approx. 25mm / 0.98in (For connecting an electronic eyepiece or CCD camera)
Package List:
1 x C Mount Microscope Adapter Lens :
1.Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer teklifler