.

.

KFıdFran Orijinal Kilitleme C-Kelepçe ile Döner Pedleri, 11 İnç (Orijinal Kilitleme C-Kelepçe mit Döner Pedleri, 11 Zoll

KFıdFran Orijinal Kilitleme C-Kelepçe ile Döner Pedleri, 11 İnç (Orijinal Kilitleme C-Kelepçe mit Döner Pedleri,

₺ 141.30

Sayısı
İşlenmemiş

Geniş açılan çeneler, çeşitli şekillerin sıkıştırılmasında çok yönlülük sağlar.Dayanıklılık için ısıl işlem görmüş Cr-V çelikten imal edilmiştir, 1-5/8 inç'e (41mm) kadar açıktır.Döner pedler, çalışma yüzeyine zarar vermeden konik işleri, garip imalat işlerini ve hassas projeleri tutar.Turn screw adjusts pressure to fit work and stays adjusted for repetitive use(Drehen Sie die Schraube, um den Druck an die Arbeit anzupassen und bleibt für den wiederholten Gebrauch eingestellt.Classic trigger release designed to provide maximum locking force(Klassischer Auslöser für maximale Verriegelungskraft.KFıd Fran Orijinal Kilitleme C-Kelepçe ile Döner Pedleri, 11 İnç1. Döner Pedli 11 inç Kilitleme C-Kelepçesi, 1-5/8 inç (41 mm) ' ye kadar açılan çenelere sahiptir.2. Döner Pedli Orijinal Kilitleme C-Kelepçesi, daha çok yönlülük ve çeşitli küçük öğeleri kelepçeleme yeteneği için geniş açma çenelerine sahiptir3. Basınç ve uyum, tekrarlanan kullanım için ayarlanmış kalan dönüş vidası ile ayarlanabilir.4. Maksimum tokluk ve dayanıklılık için yüksek dereceli, ısıl işlem görmüş krom-vanadyum çelikten imal edilmiştir.5. C-Kelepçeleri, ihtiyacınız olan yerde maksimum kilitleme kuvvetini koruyan klasik tetik serbest bırakma tasarımına sahiptir.Specification : Product Name : Locking C-Clamp Material : Cr-V, Carbon Steel Total Length : 275mm / 11 inch Jaw Open Size : 41mm / 1-5/8 inch (Max) Jaw Type : C-Clamp Inner Rectangle Size : 70mm x 90mm / 2.8 inch x 3.5 inch (L*W) Finish : Sand Blasting, Electro Plating Package Content : 1 x Locking C-Clamp Weight : 680g; Color : Silver Tone Description in German Original Locking C-Clamp mit Swivel Pads, 11 Zoll Weit öffnende Backen bieten Vielseitigkeit beim Spannen einer Vielzahl von Formen Hergestellt aus wärmebehandeltem Cr-V-Stahl für Haltbarkeit, offen bis zu 1-5/8 Zoll (41 mm) Drehteller halten konische Arbeiten, schwierige Fertigungsarbeiten und heikle Projekte, ohne die Arbeitsfläche zu beschädigen Drehen Sie die Schraube, um den Druck an die Arbeit anzupassen und bleibt für den wiederholten Gebrauch eingestellt Klassischer Auslöser für maximale Verriegelungskraft.

Ürün hakkında

Product Name:
Locking C-Clamp
Material:
Cr-V, Carbon Steel
Total Length:
275mm / 11 inch
Jaw Open Size:
41mm / 1-5/8 inch (Max)
Jaw Type:
C-Clamp
Inner Rectangle Size:
70mm x 90mm / 2.8 inch x 3.5 inch (L*W)
Finish:
Sand Blasting, Electro Plating
Package Content:
1 x Locking C-Clamp
Weight:
680g; Color
Description in German :
Original Locking C-Clamp mit Swivel Pads, 11 Zoll :
Weit öffnende Backen bieten Vielseitigkeit beim Spannen einer Vielzahl von Formen :
Hergestellt aus wärmebehandeltem Cr-V-Stahl für Haltbarkeit, offen bis zu 1-5/8 Zoll (41 mm) :
Drehteller halten konische Arbeiten, schwierige Fertigungsarbeiten und heikle Projekte, ohne die Arbeitsfläche zu beschädigen :
Drehen Sie die Schraube, um den Druck an die Arbeit anzupassen und bleibt für den wiederholten Gebrauch eingestellt :
Klassischer Auslöser für maximale Verriegelungskraft :

Benzer teklifler