.

.

İyonik Ayak Banyosu için Bilek Kayışı Spa-B Fişi, Ayak Banyosu Makinesi için Bilek Kayışı Bandı İyon İyonik Ayak Değişimi için Yedek Bileklik Kayışı Doğrudan Evrensel Bilek Bandı Kayışı Değişimi

İyonik Ayak Banyosu için Bilek Kayışı Spa-B Fişi, Ayak Banyosu Makinesi için Bilek Kayışı Bandı İyon İyonik

₺ 28.77

Sayısı
İşlenmemiş

TALİMATLAR : Bilek bandının işlevi, vücudunuz ve makineniz arasında dolaşan bir akım oluşturmaktır, dizinin +/- iyonunu içeri sokmasına yardımcı olur. water.It kullanmadan önce bilekliği ıslatmak daha iyidir.MODEL NUMARASI : İyon Ayak Spa Makineniz için Evrensel Yedek Bilek Bandı.Ayak banyosu için ayarlanabilir bilek bandı, vücudunuzun biyo-ritimlerini okumanıza yardımcı olur.ENERAL AKSESUARLAR : Ayak spa detoks makineniz için evrensel yedek bilek bandı.Hemen hemen tüm iyonik detoks ayak banyosu makineleri için uygundur.Eski veya hasarlı ayak detoks makinesi bilekliği için harika bir yedek, doğrudan teçhizat.Kullanımı kolay : Ayak makinesi aksesuarı, kullanımı kolay, yapmanız gereken tek şey bağlantı kablosunu takmak ve önceden programlanmış ayarların altındaki başlat düğmesine basmaktır.Hemen hemen tüm iyonik detoks ayak banyosu makineleri için uygundur.DAYANIKLI VE MAKUL tasarım : piral yay şekli, telin saklanması kolay ve kullanımı kolay, ayak banyosu makinesi için harika ve pratik aksesuar.Yüksek kaliteli kauçuk malzemeden yapılmış, kullanımda dayanıklı ve güvenilir, istikrarlı ve mükemmel performans.Özellik : 1. Ayak spa detoks makineniz için evrensel yedek bilek bandı.Hemen hemen tüm iyonik detoks ayak banyosu makineleri için uygundur. 2. Spiral yay şekli, telin saklanması kolay ve kullanımı kolay, ayak banyosu makinesi için harika ve pratik aksesuar. 3. Kullanımı kolay, yapmanız gereken tek şey bağlantı kablosunu takmak ve önceden programlanmış ayarların altındaki başlat düğmesine basmaktır. 4. Eski veya hasarlı ayak detoks makinesi bilekliği için harika bir yedek, doğrudan teçhizat. 5. Yüksek kaliteli kauçuk malzemeden yapılmış, kullanımda dayanıklı ve güvenilir, istikrarlı ve mükemmel performans.Şartname : Öğe Türü : Ayak Detoks Makinesi Bileklik Malzeme : Kauçuk Ayak detoks makinesi aksesuarı, kullanımı kolay, yapmanız gereken tek şey bağlantı kablosunu takmak ve önceden programlanmış ayarların altındaki başlat düğmesine basmaktır.Hemen hemen tüm iyonik detoks ayak banyosu makineleri için uygundur.Kullanımı : İyon kafası ana makineye bağlanır ve iyon kafası suya konur Bileklik ana bilgisayara bağlanır, bir bilek bandı takın Paket Listesi : 1 x Bileklik Not : Lütfen bu ürünün renginin rastgele gönderileceğini unutmayın ve sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.

Ürün hakkında

Item Type:
Foot Detox Machine Wristband
Material:
Rubber 
Foot detox machine accessory, easy to use, all you need to do is insert the connection wire and press start under the preprogrammed settings. Suitable for almost all ionic detox foot bath machine. :
Usage:
 
The ion head is connected to the main machine, and the ion head is put into the water :
Wristband connection to the host, wear a wrist band :
Package List:
1 x Wristband :
Note:
Please note that the color of this product will be sent randomly, and make sure youwill not mind before ordering. :

Benzer teklifler